Akademickie Centrum Komputerowe Cyfronet AGH
ACK Cyfronet AGH
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.

Pracownicy

Aby uzyskać połączenie z wybranym numerem wewnętrznym, należy najpierw wybrać numer centrali telefonicznej
12 632 33 55, a następnie tonowo numer wewnętrzny.

Imię i nazwisko
Name & surname
Tel. wewnętrzny
Extension number
Tel. bezpośredni
Direct number
Dyrektor Naczelny
Director
ACK-DN
Kazimierz Wiatr 203 +48126333426
Zastępca Dyrektora
Deputy Director
Karol Krawentek (ACK-ZDI) 111 +48126333426
Marek Magryś (ACK-ZDK) 606 +48126333426
Agnieszka Szymańska (ACK-ZDA) 202 +48126333426
Angelika Zaleska - Walterbach (ACK-ZDF) 206 +48126338053
Dział Sieci Komputerowych
Computer Networks Department
ACK-DSK
Krzysztof Gaweł (kierownik) 117 +48126341025
Marek Chorąży 110 --
Mateusz Ciepał 107 --
Anna Czepiel 116 --
Ireneusz Michał Hyra 109 +48126323708
Adam Krzyżek 118 +48126325216
Paweł Kurzyniec 113 -
Marcin Luboń 107 -
Małgorzata Magiera 116 -
Bartłomiej Matyszkowicz 107 -
Wacław Milecki 113 -
Jarosław Moskała 119 -
Jerzy Pawlus 118 +48126323610
Krzysztof Nil Ryba 107 -
Dział Komputerów Dużej Mocy
High Performance Computing Department
ACK-DKDM
Patryk Lasoń (kierownik) 603 -
Szymon Budziak 604 -
Jacek Budzowski 604 -
Michał Dwużnik 604 -
Maciej Pawlik 604 -
Dział Oprogramowania HPC
HPC Software Department
ACK-DOHPC
Łukasz Flis (kierownik) 603 -
Maciej Czuchry 605 -
Andrzej Dorobisz 706 -
Oskar Klimas 706 -
Jakub Niezabitowski 706 -
Klemens Noga 605 -
Bartosz Soból 706 -
Bartosz Sułkowski 605 -
Maciej Szpindler 706 -
Dział Bezpieczeństwa Danych
Data Security Department
ACK-DBD
Grzegorz Sułkowski (kierownik) 707 -
Tomasz Pawlus 703 -
Michał Sterzel 703 -
Dział Pamięci Masowych
Mass Storage Department
ACK-DPM
Adrian Marszalik (kierownik) 703 -
Dominika Wanat 707 -
Krzysztof Oziomek 703 -
Dział Użytkowników
Users Department
ACK-DU
Robert Pająk (kierownik) 321 -
Mariola Czuchry 316 -
Tomasz Gunia 321 -
Joanna Kasina 321 -
Kamil Mucha 321 -
Dział Centrum Operacyjne
Operational Center Team
ACK-DCO
Andrzej Zemła (kierownik) 314 -
Bartłomiej Bańda 304 -
Mieszko Cholewa 304 -
Jacek Chudzik 312 -
Radosław Duma 304 -
Anna Golik 304 -
Marek Kasztelnik 705 -
Łukasz Kitowski 312 -
Jakub Perlak 304 -
Konrad Perłowski 304 -
Piotr Wyrostek 314 -
Dział Techniczny Nawojki
Nawojki Technical Department
ACK-DTN
Damian Trela (kierownik) 410 -
Tomasz Buła 407 -
Artur Dorynek 407 -
Grzegorz Kochniarczyk 407 -
Bartosz Macheta 407 -
Sebastian Ziętara 407 -
Arkadiusz Zięba 407 -
Rafał Ziętko 410 -
Dział Techniczny Pychowice
Pychowice Technical Department
ACK-DTP
Mariusz Kula (kierownik) 734 -
Wojciech Czulak 633 -
Wacław Klimek 633 -
Przemysław Kuzdra 633 -
Krzysztof Rozwadowski 633 -
Grzegorz Strózik 633 -
Krzysztof Surówka 633 -
Mateusz Święs 633 -
Dział Administracyjny
Administration Department
ACK-DA
Agnieszka Szymańska (kierownik) 202 -
Łucja Barłowska 203 +48126333426
Justyna Bogusz 219 -
Michał Brzoskowski 218 -
Renata Dorynek 203 +48126333426
Monika Gólska 221 -
Marzena Grzywa 409 -
Joanna Kurek 218 -
Barbara Kurowska 209 -
Małgorzata Machnik 634 -
Lucyna Mądry 409 -
Marta Serwin 219 -
Krystyna Wójcik 409 -
Dział Ekonomiczno Finansowy
Financial and Accounting Department
ACK-DEF
Angelika Zaleska - Walterbach (kierownik) 206 -
Małgorzata Chajec 205 -
Patrycja Ciaćma 205 -
Marcin Bugaj 212 -
Anna Janda 216 -
Małgorzata Kurlit - Dukalska 217 -
Joanna Pitala 213 -
Izabela Seweryn 213 -
Dorota Wróbel 215 -
Dział Obsługi Projektów
Project Support Department
ACK-DOBP
Aleksandra Pałuk (kierownik) 310 -
Urszula Deńca 303 -
Barbara Kuśnierz 210 -
Emilia Piecuch 208 -
Joanna Pierewicz 303 -
Katarzyna Ścipień 210 -
Joanna Urbaniec 208 -
Katarzyna Wolan 302 -
Dział Operatorów
Operators Department
ACK-DO
Wanda Kozioł (kierownik) 416 +48126323355
Wiesława Bąk 416 +48126323355
Jarosław Brańka 416 +48126323355
Janina Kawa 416 +48126323355
Andrzej Oziębło 416 +48126323355
Ewa Sitko 416 +48126323355
Maria Soboń 416 +48126323355
Stefan Świąć 416 +48126323355
Laboratorium Akceleracji Obliczeń i Sztucznej Inteligencji
Calculation Acceleration and Artificial Intelligence Laboratory
ACK-LAOSI
Paweł Russek (kierownik) 319 +48126333426
Jakub Caputa 319 -
Agnieszka Dąbrowska - Boruch 319 -
Rafał Frączek 319 -
Jakub Grzeszczyk 319 -
Ernest Jamro 319 -
Michał Karwatowski 319 -
Sebastian Koryciak 319 -
Daria Łukasik 319 -
Marcin Pietroń 319 -
Maciej Wielgosz 319 -
Laboratorium Interdyscyplinarnych Obliczeń Naukowych
Interdisciplinary Scientific Computing Laboratory
ACK-LION
Joanna Kocot (kierownik) 311 --
Tomasz Balawajder 305 --
Wojciech Kocurek 305 -
Mieszko Makuch 307 --
Krystyna Milian 307 --
Hubert Siejkowski 307 --
Bartłomiej Wenda 307 --
Laboratorium Technologii Chmurowych
Laboratory of Cloud Technologies
ACK-LTC
Łukasz Dutka (kierownik) 220 +48126333426
Michał Borzęcki 220 -
Bartosz Kryza 220 -
Jakub Liput 220 -
Darin Nikolow 220 -
Łukasz Opioła 220 -
Michał Orzechowski 220 -
Michał Stanisz 220 -
Bartosz Walkowicz 220 -
Agnieszka Warchoł 220 -
Michał Wrzeszcz 220 -
Laboratorium Przetwarzania Danych
Data Processing Laboratory
ACK-LPD
Tomasz Szepieniec (kierownik) 310 -
Tomasz Balawajder 305 --
Jan Kapała 313 --
Daniel Kryska 308 --
Roksana Wilk 313 --
Patryk Wójtowicz 313 --
Paweł Gorczyca 308 --
Mieszko Makuch 307 --
Krzysztof Marszałek 309 --
Lidia Minina 308 --
Agnieszka Pułapa 308 --
Jakub Sawicki 309 --
Paweł Szepieniec 309 -
Michał Szostak 308 --
Bartosz Wilk 313 --
Jarosław Zbozień 308 --
Wojciech Ziajka 309 --
Laboratorium Metod Informatycznych w Medycynie
Laboratory of Information Methods in Medicine
ACK-LMIM
Marian Bubak (kierownik) 320 +48126333426
Tomasz Gubała 320 --
Karolina Jarosińska 320 --
Sabina Lichołai 320 --
Marek Kasztelnik 705 --
Maciej Malawski 320 --
Jan Meizner 320 --
Piotr Nowakowski 320 --
Piotr Połeć 320 --
Laboratorium Technik Wizualnych
Visual Techniques Laboratory
ACK-LTW
Jacek Przybylski (kierownik) 203 -
Marian Przybylski 203 -
Laboratorium Algorytmów Równoległych
Laboratory of Parallel Algorithms
ACK-LAR
Bogusław Cyganek (kierownik) 203 -
Laboratorium Programu PLGrid
PLGrid Program Laboratory
ACK-LPLG
Jacek Kitowski (kierownik) 220 +48126333426
Michał Turała 220 +48126333426
Kazimierz Wiatr 203 +48126333426
Marian Bubak 318 +48126333426
Łukasz Dutka 220 +48126333426
Łukasz Flis 603 -
Karol Krawentek 111 +48126333426
Patryk Lasoń 603 -
Marek Magryś 606 -
Mariusz Sterzel 317 -
Tomasz Szepieniec 310 -
Andrzej Zemła 314 -
Laboratorium Zastosowań Technik Obliczeniowych
Laboratory of Applications of Computational Techniques
ACK-LZTO
Łukasz Rauch (kierownik) 203 -
Krzysztof Bzowski 203 -
Jacek Kitowski 220 -
Andriy Milenin 203 -
Michał Orzechowski 220 -
Maciej Pietrzyk 203 -
Szczepan Witek 203 -
Laboratorium Obliczeń Kwantowych
Quantum Computing Laboratory
ACK-LOK
Mariusz Sterzel (kierownik) 317 -
Marek Białoruski 317 -
Szymon Kania 317 -
Jakub Niechaj 317 -
Leszek Grzanka 317 -
Łukasz Korzeniowski 317 -
Grzegorz Mazur 317 -
Magdalena Paluchowska 317 -
Łukasz Pitrus 317 -
Wojciech Rogala 317 -
Katarzyna Rycerz 317 -
Justyna Zawalska 317 -
Sekcja Operatorów Pychowice
Pychowice Operators Section
ACK-SOP
Krzysztof Heilman (kierownik) 634 -
Marek Pogoda 634 -
Sekcja Techniczna
Technical Section
ACK-ST
Lesław Krzyworzeka (kierownik) 411 -
Sekcja Bezpieczeństwa Komputerów Osobistych
Personal Computers Security Section
(ACK-SBKO)
Jerzy Kołtun (kierownik) 207 -
Piotr Pindel 207 -
Sekcja Obsługi KDM (ACK-SOKDM)
Marek Magryś (kierownik) 606 -
Karina Mierzeńska 605 -


Stan na dzień: 9 maja 2022