Akademickie Centrum Komputerowe Cyfronet AGH
ACK Cyfronet AGH
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Zamówienia publiczne

Akademickie Centrum Komputerowe Cyfronet AGH informuje, że w związku z wprowadzoną elektronizacją postępowań o udzielenie zamówienia publicznego wszystkie informacje dotyczące prowadzonych postępowań o wartości szacunkowej przekraczającej kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy Prawo zamówień  publicznych dostępne są na platformie zakupowej pod adresem:
https://cyfronet.ezamawiajacy.pl.
 
Uzyskanie dostępu do postępowań prowadzonych na platformie nie wymaga logowania.
W przypadku pytań prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta Info Marketplanet, które udziela wszelkich informacji związanych z procesem składania ofert, rejestracji czy innych aspektów technicznych platformy, dostępne codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00, pod nr tel. 22 257 22 24 lub info@marketplanet.pl, gdzie otrzymacie Państwo pełne i profesjonalne wsparcie.

  1. ACK-DA-ZP-4010-2/20 - Zakup subskrypcji na uaktualnienia licencji akademickich oprogramowania MATLAB na rok 2021
  2. ACK-DA-ZP-4010-1/20 - Zakup rocznej licencji oprogramowania Mathematica
  3. ACK-DA-ZP-28-25/20 - Usługa całodobowej bezpośredniej ochrony fizycznej, osób i mienia, wraz z monitoringiem systemów alarmowych oraz dozorem obiektów ACK Cyfronet AGH w Krakowie przy ul. Nawojki oraz przy ul. Podole

Ogłoszenia archiwalne: