Dostawa bonów towarowych dla pracowników ACK Cyfronet AGH
40 lecie CYFRONETU - 25 listopada 2013 roku: sesja naukowa, koncert i jubileuszowy tort
Lista ogłoszeń zamówień publicznych w roku 2013
Opracowana przez ACK Cyfronet AGH, strona Miasta Krakowa otrzymała wyróżnienie w prestiżowym konkursie Mobile Trend Awards 2013 w kategorii: Miasta z najlepszą stroną lub aplikacją mobilną. Wręczenie nagród odbyło się 16 stycznia 2014 roku podczas uroczystej gali w krakowskim hotelu ParkInn.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na dwa szkolenia, które odbędą się w lutym br.: "Warsztaty z podstaw Linuxa" i "Efektywne wykorzystanie klastra Zeus w obliczeniach naukowych".
Miło nam poinformować, iż profesor Kazimierz Wiatr, Dyrektor Akademickiego Centrum Komputerowego Cyfronet AGH i pracownik naukowy Wydziału Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji, po raz kolejny został wybrany jednogłośnie Przewodniczącym Prezydium Rady Konsorcjum PIONIER.